CARTSANG ENTERPRISE CO., LTD. е една од водечките производителот, снабдувачот и извозник на Меур чај пукање, со една фабрика во Taiwan. Ние ги доставуваме и извоз постојано висока класа производи и постојано подобрување на производните процеси и работата на животната средина преку вкупно вклучување на вработените и строго придржување кон фер бизнис етика. Имаме стекнато неколку патенти во оваа област. Нашата искреност и напорна работа ни помогна да одговара на нашиот квалитет со меѓународните стандарди. Ако сте заинтересирани во сите стилови на нашите производи, Ве молиме слободно да контакт.

Меур чај пукање

CARTSANG ENTERPRISE CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Меур чај пукање, треба да знаете за највисок квалитет на Меур чај пукање производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
Lychee Flavor
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Вкус на личи Popping Boba Овој производ користи слој од желе филм за да го завитка сирупот од личи во сферата,што личи на мали личи.Кога ќе ја ставите боба што пука во уста,веднаш ќе го почувствувате слатко-киселиот вкус на личи.Откако нежно ќе го гризнете филмот,богатиот вкус на личи веднаш ја исполнува целата уста,а слатко-киселиот вкус е како дегустација на личи.Овој производ може да се комбинира со различни пијалоци,десерти и производи од мраз,што ќе го направи производот поуникатен и побогат по вкус.
CARTSANG ENTERPRISE CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Меур чај пукање, треба да знаете за највисок квалитет на Меур чај пукање производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
Strawberry Flavor
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Јагода попинг Боба Овој производ користи слој од гел филм за да го заглави сирупот од сок од јагода во сферата,со кристално чист светло црвен изглед,што е уста-наводнување.Кога ќе го ставите во устата,ќе ја почувствувате уникатната арома на јагода,а потоа нежно гризнете го филмот,а сирупот од слатката јагода ќе пукне од забите за да ја наполни целата уста.Овој производ може широко да се примени со различни пијалоци,десерти и производи од мраз,додавајќи богатство и уникатен вкус на производот.
CARTSANG ENTERPRISE CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Меур чај пукање, треба да знаете за највисок квалитет на Меур чај пукање производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
Mango Flavor
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Попинг Боба со вкус на манго Овој производ користи слој од желе филм за да го завитка сирупот од сок од манго во сферата.Светло жолта и блескава боја ве тера да сакате да ја вкусите веднаш.Веднаш штом ќе ја ставите пукачката боба во уста,веднаш ќе уживате во богатата арома на тропско манго.Откако нежно ќе го гризнете филмот,слаткиот сируп од манго ќе пукне од забите за да ја наполни целата уста.Овој производ може да се комбинира со различни пијалоци,десерти и производи од мраз,што ќе го направи производот поуникатен и побогат по вкус.
CARTSANG ENTERPRISE CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Меур чај пукање, треба да знаете за највисок квалитет на Меур чај пукање производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
Pomegranate Flavor
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Попинг Боба со вкус на калинка Овој производ користи слој од колоиден филм за да го завитка сирупот од калинка во сферата.Тоа е светло и блескаво црвено,како рубин.Сакам веднаш да го вкусам.Штом пукачките мониста ќе влезат во устата,веднаш ќе уживате во богатата арома на калинка,а потоа нежно гризнете го филмот,а пулпата од слатката калинка ќе пукне од забите за да ја наполни целата уста.Овој производ може да се комбинира со различни пијалоци,десерти и производи од мраз,што ќе го направи производот поуникатен и побогат по вкус.
Нашата политика е да се постигне на клиентите задоволство и со обезбедување ги со високо ниво

Меур чај пукање

и услуги кои ги исполнуваат или надминуваат нивните очекувања. Тоа е нашата сила за производство на производи за да одговараат на точната барање на нашите клиенти кои се движат од мали индустрии за производство единици.
Што еМеур чај пукање ?Меур чај пукање е забавен прелив за чај со меур кој пука со вистински овошен сок! Тоа е десертен бисер, но за разлика од традиционалната боба, која се базира на тапиока, Меур чај пука Боба се прави со помош на процесот на сферификација што се потпира на реакцијата на натриум алгинат и калциум хлорид или калциум лактат. Полупроѕирните бисери се полни со овошна течност која пука во устата. Тоа ќе ви го даде врвното искуство. Покрај тоа што се користи наместо традиционалната боба во чајот со меурчиња, се користи и во смути, кашести и како прелив за замрзнат јогурт. Некои популарни вкусови вклучуваат Peach Popping Boba, Pomegranate Popping Boba, Mango Popping Boba, Orange Popping Boba, Strawberry Popping Boba, Lychee Popping Boba и Yogurt Popping Boba. Или можеме да го прилагодиме секој вкус што ви треба.

ОсвенМеур чај пукање , имаме и Сируп од чај со меурчиња за чај со Течност за чај со меурчиња за Bubble Tea Konjac Jelly од чај со Меурчиња за чај со Кафе од чај со меурчиња со меурчиња можат да ги направат вашите пијалоци поневеројатни. Кога сакате да пиете поздраво, можете да го пробате нашиот Мулти зрна во прав кој е направен од природни зрна. Или можете да го пробате нашиот Екстракт од супа , потребни се само три минути; може да се напиете чинија супа. Ако ви требаат повеќе приспособени пијалоци, ве молиме контактирајте со нас .