CARTSANG ENTERPRISE CO., LTD. беше поставен основана во Taiwan. Нашата компанија специјализирана за дизајн, развој, производство, продажба, производство и OEM на Bubble Tea Konjac Jelly. Со атрактивен дизајн, моќни функции, со висок квалитет, поволни цени и одличен по-продажба на услуги, нашите производи се најде популарност со клиентите.

Bubble Tea Konjac Jelly

CARTSANG ENTERPRISE CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Bubble Tea Konjac Jelly, треба да знаете за највисок квалитет на Bubble Tea Konjac Jelly производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
Original Flavor
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Оригинален вкус на желе бисер Изгледот е кружен и проѕирен,исто толку убава како бисери.Заедно со благ сладок мирис и вкус на q-бомба,тешко е да се одолее на една уста по другаОвој производ е многу погоден за усогласување со сите видови пијалоци,десерти,производи од мраз и производи за печење.Тоа не само што го збогатува изгледот на производот,но и го прави мулти шоуто за вкус-промени на нивото
CARTSANG ENTERPRISE CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Bubble Tea Konjac Jelly, треба да знаете за највисок квалитет на Bubble Tea Konjac Jelly производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
Brown Sugar Flavor
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Желе бисер(Вкус на кафеав шеќер) кафеав шеќер,познат и како црвен шеќер,е црвено-црн кристал направен од сок од шеќерна трска со пресување.Има вкус на природен карамел што гори јаглен,богата и мека,оставајќи ги луѓето со долготраен мирис и бескраен вкус.Силниот вкус на кафеав шеќер и џвакачкиот вкус се неодоливи еден по друг.Усогласување со разни пијалоци,десерти,ледените производи и пекарските производи не само што го збогатуваат изгледот на производот,но и да го направат шоуто за вкус мулти-варијабилност на ниво
CARTSANG ENTERPRISE CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Bubble Tea Konjac Jelly, треба да знаете за највисок квалитет на Bubble Tea Konjac Jelly производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
Mango Flavor
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Желе бисер(Вкус на манго) Овој производ ја вклучува сладоста на манго во кристалните топчиња од конјац,со светло жолта боја и богат мирис на манго,Навистина сакам да го вкусам веднаш.Кога ќе влезете во кристалната топка од манго,можете веднаш да уживате во богатата арома на тропско манго.Слатката арома на манго и вкусот на Q бомбата се неодоливи еден по друг.Овој производ може да се комбинира со различни пијалоци,десерти и производи од мраз,што ќе го направи производот поуникатен и побогат по вкус.
CARTSANG ENTERPRISE CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Bubble Tea Konjac Jelly, треба да знаете за највисок квалитет на Bubble Tea Konjac Jelly производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
Original Flavor
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Агар желе(Оригинален вкус,лента) Ленти од кристално чист фиде,со блага слатка арома и Q-отскокнување вкус,откако ќе го вкусите,ти можеш’не престанете да го јадете.Овој производ е многу погоден за сите видови пијалоци,десерти,производи од мраз и пекарски производи.Изгледот на производот е побогат,а вкусот претставува мулти-варијабилност на ниво.
CARTSANG ENTERPRISE CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Bubble Tea Konjac Jelly, треба да знаете за највисок квалитет на Bubble Tea Konjac Jelly производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
Original Flavor
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Агар желе(Оригинален вкус,парче) Парчиња кристално чисти коњак,со благ зашеќерен сладок мирис и Q-вкус на бомба,кога ќе загризете во него,нема да можете да запрете еден залак по друг.Овој производ е многу погоден за усогласување со сите видови пијалоци,десерти,производи од мраз и пекарски производи,што не само што го прави изгледот на производот побогат,но и го прави мулти шоуто за вкус-варијабилност на ниво.
CARTSANG ENTERPRISE CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Bubble Tea Konjac Jelly, треба да знаете за највисок квалитет на Bubble Tea Konjac Jelly производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
Brown Sugar Flavor
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Агар желе со вкус на кафеав шеќер(парче) Црн шеќер,познат и како кафеав шеќер,е црвено-црн кристал направен од сок од шеќерна трска со пресување.Има вкус на природен карамел што гори јаглен,богат и весел,оставајќи ги луѓето со долготраен мирис и бескраен вкус.Црно-кафеави коњаку парчиња,со сладок мирис на црн шеќер и вкус на q-бомба,нема да може да запре една залак по другаОвој производ е многу погоден за усогласување со сите видови пијалоци,десерти,производи од мраз и производи за печење.Тоа не само што го збогатува изгледот на производот,но и го прави мулти шоуто за вкус-варијабилност на ниво
Ние сме најискусните и најдобрите Bubble Tea Konjac Jelly производител во Тајван. Ние ќе продолжиме да ги подобруваме нашите производи преку глобални продажни канали и производството и да продолжиме да развиваме висококвалитетни и иновативни производи. Ако сте заинтересирани за било кој производ, секој модел, Ве молиме слободно контактирајте со нас.