Желе Лента

CARTSANG ENTERPRISE CO., LTD. е водечки Taiwan производителот, набавувачот и извозник на Желе Лента и се уверам нашите клиенти за оптимални перформанси. Нашите производи се произведени со користење висок степен на суровина. Овие се користат во различни индустриски апликации. Тоа е произведен во согласност на меѓународните норми и стандарди и лесно може да биде персонализирана, како на клиент услов. Ние им нудиме на најконкурентни цени.
Имаме сопствен моќен таленти кои може да бидете сигурни да испорака на време со добар квалитет и прифатлива цена.

Желе Лента

има положено строга проверка и може да се пофали здрава пазарна репутација.
  • Желе Лента - Original Flavor
Желе Лента
модел - Original Flavor
Агар желе(Оригинален вкус,лента)

Ленти од кристално чист фиде,со блага слатка арома и Q-отскокнување вкус,откако ќе го вкусите,ти можеш’не престанете да го јадете.
Овој производ е многу погоден за сите видови пијалоци,десерти,производи од мраз и пекарски производи.Изгледот на производот е побогат,а вкусот претставува мулти-варијабилност на ниво.
CARTSANG ENTERPRISE CO., LTD.
Original Flavor
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
CARTSANG ENTERPRISE CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Желе Лента, треба да знаете за највисок квалитет на Желе Лента производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
Original Flavor
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Оригинален вкус на желе бисер Изгледот е кружен и проѕирен,исто толку убава како бисери.Заедно со благ сладок мирис и вкус на q-бомба,тешко е да се одолее на една уста по другаОвој производ е многу погоден за усогласување со сите видови пијалоци,десерти,производи од мраз и производи за печење.Тоа не само што го збогатува изгледот на производот,но и го прави мулти шоуто за вкус-промени на нивото
CARTSANG ENTERPRISE CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Желе Лента, треба да знаете за највисок квалитет на Желе Лента производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
Brown Sugar Flavor
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Желе бисер(Вкус на кафеав шеќер) кафеав шеќер,познат и како црвен шеќер,е црвено-црн кристал направен од сок од шеќерна трска со пресување.Има вкус на природен карамел што гори јаглен,богата и мека,оставајќи ги луѓето со долготраен мирис и бескраен вкус.Силниот вкус на кафеав шеќер и џвакачкиот вкус се неодоливи еден по друг.Усогласување со разни пијалоци,десерти,ледените производи и пекарските производи не само што го збогатуваат изгледот на производот,но и да го направат шоуто за вкус мулти-варијабилност на ниво
CARTSANG ENTERPRISE CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Желе Лента, треба да знаете за највисок квалитет на Желе Лента производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
Mango Flavor
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Желе бисер(Вкус на манго) Овој производ ја вклучува сладоста на манго во кристалните топчиња од конјац,со светло жолта боја и богат мирис на манго,Навистина сакам да го вкусам веднаш.Кога ќе влезете во кристалната топка од манго,можете веднаш да уживате во богатата арома на тропско манго.Слатката арома на манго и вкусот на Q бомбата се неодоливи еден по друг.Овој производ може да се комбинира со различни пијалоци,десерти и производи од мраз,што ќе го направи производот поуникатен и побогат по вкус.
CARTSANG ENTERPRISE CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Желе Лента, треба да знаете за највисок квалитет на Желе Лента производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
Original Flavor
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Агар желе(Оригинален вкус,парче) Парчиња кристално чисти коњак,со благ зашеќерен сладок мирис и Q-вкус на бомба,кога ќе загризете во него,нема да можете да запрете еден залак по друг.Овој производ е многу погоден за усогласување со сите видови пијалоци,десерти,производи од мраз и пекарски производи,што не само што го прави изгледот на производот побогат,но и го прави мулти шоуто за вкус-варијабилност на ниво.
CARTSANG ENTERPRISE CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Желе Лента, треба да знаете за највисок квалитет на Желе Лента производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
Brown Sugar Flavor
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Агар желе со вкус на кафеав шеќер(парче) Црн шеќер,познат и како кафеав шеќер,е црвено-црн кристал направен од сок од шеќерна трска со пресување.Има вкус на природен карамел што гори јаглен,богат и весел,оставајќи ги луѓето со долготраен мирис и бескраен вкус.Црно-кафеави коњаку парчиња,со сладок мирис на црн шеќер и вкус на q-бомба,нема да може да запре една залак по другаОвој производ е многу погоден за усогласување со сите видови пијалоци,десерти,производи од мраз и производи за печење.Тоа не само што го збогатува изгледот на производот,но и го прави мулти шоуто за вкус-варијабилност на ниво