Јагода пукање Боба

Нудејќи широк спектар на материјали креирани Јагода пукање Боба од нас се смета за нивните квалитетни карактеристики. Бидејќи ние користиме само автентични материјали во создавањето на нашиот асортиман на производи, со што нашиот производ е одделен. Имаме потребни објекти за да ги прилагодите нашите производи според барањата на нашите клиенти.
Совршен систем за обезбедување на квалитет и различни инспекциски опрема ни помогне да го следи целиот процес на производство, се уверам стабилноста на овој процес и високо

Јагода пукање Боба

квалитет.
  • Јагода пукање Боба - Strawberry Flavor
Јагода пукање Боба
модел - Strawberry Flavor
Јагода попинг Боба

Овој производ користи слој од гел филм за да го заглави сирупот од сок од јагода во сферата,со кристално чист светло црвен изглед,што е уста-наводнување.Кога ќе го ставите во устата,ќе ја почувствувате уникатната арома на јагода,а потоа нежно гризнете го филмот,а сирупот од слатката јагода ќе пукне од забите за да ја наполни целата уста.
Овој производ може широко да се примени со различни пијалоци,десерти и производи од мраз,додавајќи богатство и уникатен вкус на производот.
CARTSANG ENTERPRISE CO., LTD.
Strawberry Flavor
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
CARTSANG ENTERPRISE CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Јагода пукање Боба, треба да знаете за највисок квалитет на Јагода пукање Боба производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
Peach Flavor
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Вкус на праска Popping Boba Овој производ користи слој од желе филм за да го завитка сирупот од сок од праска во топката. Светло жолта и блескава боја ве тера да сакате да ја вкусите веднаш.Веднаш штом ќе ја ставите пукачката боба во уста,веднаш ќе уживате во богатата арома на праска.Откако нежно ќе го гризнете филмот,сирупот од слатка праска ќе пукне од забите за да ја наполни целата уста.Овој производ може да се комбинира со различни пијалоци,десерти и производи од мраз,што ќе го направи производот поуникатен и побогат по вкус.
CARTSANG ENTERPRISE CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Јагода пукање Боба, треба да знаете за највисок квалитет на Јагода пукање Боба производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
Pomegranate Flavor
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Попинг Боба со вкус на калинка Овој производ користи слој од колоиден филм за да го завитка сирупот од калинка во сферата.Тоа е светло и блескаво црвено,како рубин.Сакам веднаш да го вкусам.Штом пукачките мониста ќе влезат во устата,веднаш ќе уживате во богатата арома на калинка,а потоа нежно гризнете го филмот,а пулпата од слатката калинка ќе пукне од забите за да ја наполни целата уста.Овој производ може да се комбинира со различни пијалоци,десерти и производи од мраз,што ќе го направи производот поуникатен и побогат по вкус.
CARTSANG ENTERPRISE CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Јагода пукање Боба, треба да знаете за највисок квалитет на Јагода пукање Боба производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
Mango Flavor
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Попинг Боба со вкус на манго Овој производ користи слој од желе филм за да го завитка сирупот од сок од манго во сферата.Светло жолта и блескава боја ве тера да сакате да ја вкусите веднаш.Веднаш штом ќе ја ставите пукачката боба во уста,веднаш ќе уживате во богатата арома на тропско манго.Откако нежно ќе го гризнете филмот,слаткиот сируп од манго ќе пукне од забите за да ја наполни целата уста.Овој производ може да се комбинира со различни пијалоци,десерти и производи од мраз,што ќе го направи производот поуникатен и побогат по вкус.
CARTSANG ENTERPRISE CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Јагода пукање Боба, треба да знаете за највисок квалитет на Јагода пукање Боба производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
Orange Flavor
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Попинг Боба со вкус на портокал Овој производ користи слој од желе филм за да го завитка сирупот од сок од портокал во топката.Светло жолта и блескава боја ве тера да сакате да ја вкусите веднаш.Веднаш штом ќе ја ставите пукачката боба во уста,веднаш ќе уживате во богатата арома на портокал.Откако нежно ќе го гризнете филмот,Слаткиот сируп од портокал ќе пукне од забите за да ја наполни целата уста.Овој производ може да се комбинира со различни пијалоци,десерти и производи од мраз,што ќе го направи производот поуникатен и побогат по вкус.
CARTSANG ENTERPRISE CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Јагода пукање Боба, треба да знаете за највисок квалитет на Јагода пукање Боба производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
Lychee Flavor
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Вкус на личи Popping Boba Овој производ користи слој од желе филм за да го завитка сирупот од личи во сферата,што личи на мали личи.Кога ќе ја ставите боба што пука во уста,веднаш ќе го почувствувате слатко-киселиот вкус на личи.Откако нежно ќе го гризнете филмот,богатиот вкус на личи веднаш ја исполнува целата уста,а слатко-киселиот вкус е како дегустација на личи.Овој производ може да се комбинира со различни пијалоци,десерти и производи од мраз,што ќе го направи производот поуникатен и побогат по вкус.
CARTSANG ENTERPRISE CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Јагода пукање Боба, треба да знаете за највисок квалитет на Јагода пукање Боба производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
Yogurt Flavor
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Вкус на јогурт Popping Boba Овој производ користи слој од желе филм за да го завитка сирупот од јогурт во сфера.Млечно белата боја ќе ве натера да ја вкусите токму сега.Веднаш штом ќе ја ставите бобата што пука во устата,и веднаш ќе го почувствувате слатко-киселиот вкус на јогурт.Кога ќе каснете тогаш нежно,богатиот јогурт веднаш ја исполнува целата уста,исто како да пиете чист силен јогурт.Овој производ може да се комбинира со различни пијалоци,десерти и производи од мраз,што ќе го направи производот поуникатен и побогат по вкус.