Орев бадем во прав

Ние сме Taiwan производителот, снабдувачот, извозникот и фабриката на богати квалитет Орев бадем во прав производи. Овие високо кралски изглед на производот ние производство доаѓаат со комплексно направено изработка. Ние сопствената група на искусни и талентирани дизајнери кои направиле производи кои се добро прифатени од страна на нашите клиенти. Посветени за да се постигне 100% задоволството на клиентите, ние одвојте екстремни грижа за да се обезбеди доследна пред и по продажбата на услуги на повеќето разумна цена.
Нашите

Орев бадем во прав

одговара на строги норми за квалитет на меѓународниот пазар. Нашите стандарди за квалитет дејствува како клупата марка за целата индустрија. Со долга поврзаност со некои од најдобрите лица во индустријата, ние сме во можност да имаат многу подобра одржи во продажба, како и извори.
  • Орев бадем во прав - Almond mixing with nuts flavor
Орев бадем во прав
модел - Almond mixing with nuts flavor
Макадампа орев&Бадем во прав

Редовното јадење јаткасти плодови има многу придобивки,како што е помагањето да се намали лошиот холестерол,го намалуваат ризикот од срцеви заболувања,спречување на рак на панкреасот и подобрување на здравјето на цревата.
Овој производ се базира на различни јаткасти плодови(ореви,макадамија ореви,борови ореви,лешници,индиските ореви,тиква Главни состојки се бадемите,семки од сончоглед,бадеми,и бадеми.
Богат вкус на орев,можете да јадете здрави честички во секој залак.
Овој производ е најдобриот избор кога сте гладни.Додадете зовриена вода за варење и испијте ја веднаш.
CARTSANG ENTERPRISE CO., LTD.
Almond mixing with nuts flavor
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
CARTSANG ENTERPRISE CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Орев бадем во прав, треба да знаете за највисок квалитет на Орев бадем во прав производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
Black Bean & Nuts flavor
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Бор орев&Црн грав во прав Редовното јадење јаткасти плодови има многу придобивки,како што е помагањето да се намали лошиот холестерол,го намалуваат ризикот од срцеви заболувања,спречување на рак на панкреасот и подобрување на здравјето на цреватаОвој производ е еден вид прашок од житарки од јаткасти плодови со различни јаткасти плодови(орев,Макадамија,бор орев,лешник,кашу орев,семки од тиква,семе од сончоглед,рог од бадем)како главни состојки,плус црн грав испечен и мелен далеку-инфрацрвена метода,што може целосно да го задржи густиот вкус на лале на црн грав!Богат вкус на орев,можете да јадете здрави гранули во секој залакОвој производ е најдобриот избор за појадок,закуски и закуски.Особено кога сте гладни,само додадете врела вода и испијте ја веднаш.Тоа не само што може да го зголеми вашето чувство на ситост,но и уживајте во аромата на црн грав и јаткасти плодови.Вкусно е и хранливо.
CARTSANG ENTERPRISE CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Орев бадем во прав, треба да знаете за највисок квалитет на Орев бадем во прав производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
Pumpkin seeds with nuts flavor
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Семки од тиква&Црн леплив ориз Редовното јадење јаткасти плодови има многу придобивки,како што е помагањето да се намали лошиот холестерол,намалување на ризикот од срцеви заболувања,спречување на рак на панкреасот и подобрување на здравјето на цревата.Овој производ е брашно од јаткасто овошје со различни јаткасти плодови(ореви,макадамија ореви,борови ореви,лешници,индиските ореви,семки од тиква,семки од сончоглед,бадеми)како главна компонента,плус пет видови црна храна:црн грав,црн леплив ориз,црн сусам,црна габа и црна печурка(наречен црни пет богатства)не само што се богати со вкус, туку и повкусни и здрави.Овој производ е најдобриот избор за појадок,закуски и вечера,особено кога сте гладни,само додадете зовриена вода за да се варат и испијте ја веднаш,не само што може да го зголеми чувството на ситост,но и уживајте во аромата на јаткастите плодови,вкусна и хранлива.
CARTSANG ENTERPRISE CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Орев бадем во прав, треба да знаете за највисок квалитет на Орев бадем во прав производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
Walnut Nutty flavor
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Орев&Измешајте житни култури Редовното јадење јаткасти плодови има многу придобивки,како што е помагањето да се намали лошиот холестерол,намалување на ризикот од срцеви заболувања,спречување на рак на панкреасот и подобрување на здравјето на цревата.Овој производ е брашно од јаткасто овошје со различни јаткасти плодови(ореви,макадамија ореви,борови ореви,лешници,индиски ореви,семки од тиква,семки од сончоглед,бадеми)како главна компонента,плус пет видови црна храна:црн грав,црн леплив ориз,црн сусам,црна габа и црна печурка(наречен црни пет богатства)не само што се богати со вкус, туку и повкусни и здрави.Овој производ е најдобриот избор за појадок,закуски и вечера,особено кога сте гладни,само додадете зовриена вода за да се варат и испијте ја веднаш,не само што може да го зголеми чувството на ситост,но и уживајте во аромата на јаткастите плодови,вкусна и хранлива.
CARTSANG ENTERPRISE CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Орев бадем во прав, треба да знаете за највисок квалитет на Орев бадем во прав производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
Cashew & Yam with nuts flavor
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Индиски ореви&Јам повеќе зрнести житни прав Редовното јадење јаткасти плодови има многу придобивки,како што е помагањето да се намали лошиот холестерол,намалување на ризикот од срцеви заболувања,спречување на рак на панкреасот и подобрување на здравјето на цревата.Овој производ е брашно од јаткасто овошје со различни јаткасти плодови(ореви,макадамија ореви,борови ореви,лешници,индиските ореви,семки од тиква,семки од сончоглед,рогови од бадем)како главни состојки,плус индиски ореви и јам,не само богат со вкус туку и повкусен и поздрав.Овој производ е најдобриот избор за појадок,закуски и вечера,особено кога сте гладни,само додадете зовриена вода за да се варат и испијте ја веднаш,не само што може да го зголеми чувството на ситост,но и уживајте во аромата на јаткастите плодови,вкусна и хранлива.